sprzątanie

Sprzątanie po zgonach

Miejsca śmierci, dezynfekcja po zgonie i sprzątanie po zmarłym to zakres naszej usługi.

Śmierć jest od niepamiętnych czasów nie odłączanym aspektem życia ludzkiego. Jest to stan charakteryzujący się zatrzymaniem oznak życie, spowodowany nieodwracalnym załamaniem wewnętrznej organizacji ustroju. Jesteśmy jedną z firm która zajmuje się również dezynfekcją miejsc zgonu lub miejsc gdzie znaleziono ciało w rozkładzie. Sprzątanie po trupie nie jest łatwe, gdyż w miejscach zgonu pozostaje nie tylko nieprzyjemny odór, ale też bakterie, wirusy czy larwy insektów rozmnażające się już po kilku dniach od śmierci i rozlewu płynów organicznych. Dlatego podstawowym elementem jest odpowiednia dezynfekcja miejsc śmierci i usuniecie zapachów po zgonie. Pozbywanie się uciążliwego zapachu towarzyszącego rozkładowi zwłok. Jako przedsiębiorstwo dezynfekujące pomieszczenia za pomocą ozonowania jesteśmy w stanie skutecznie usuwać nieprzyjemne do zniesienia zapachy powstałe po procesach rozkładu zmarłego. Wszystkie pomieszczenia po zgonie powinny być poddane nie tylko gruntownemu sprzątaniu i dezynfekcji chemicznej, ale też spenetrowane gazem 03 (ozonem) który ma właściwości dezynfekcyjne oraz utleniające dzięki czemu doskonale wnika w trudno dostępne miejsca i zapewnia bardzo dobre efekty niwelowania zapachów i dezynfekcji miejsca zgony.

Sprzątanie po zmarłym jest bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem, dlatego też polecamy skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która wykona to sprawnie i zagwarantuje bezpieczeństwo jak i skuteczność.

W wyniku tego przebiegu powstają:

Kadaweryna[ NH2(CH2)5NH2 ] – organiczny związek chemiczny z grupy diamin, jedna z protamin, amina biogenna będąc produktem dekarboksylacjiaminokwasulizyny, powstaje jako produkt metabolizmu bakterii a także w procesie gnilnym białka.

Putrescyna [ NH2-(CH2)4-NH2 ] – organiczny związek chemiczny należący do grupy amin biogennych. Powstaje w wyniku rozpadu białek gnicia przy udziale bakterii beztlenowych. Odpowiada za nieprzyjemny zapach rozkładającej się materii organicznej (mięsa, tkanek, zwłok) oraz za nieświeży oddech.

Neuryna[ ((CH3)3N-CH=CH2)OH ] – mocna zasada, jedna z ptomain (diaminoalkanów), syropowata ciecz mieszająca się z wodą, silna trucizna. Powstaje zcholiny w procesach rozkładu białek.

Wszystkie te substancje są ogólnie nazywane „jadem trupim” i stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. Ozon łączy się z tym związkiem i niweluje ich przykre właściwości.

Sprzątanie i dezynfekcja po zgonach i zbrodniach.

ChromaStock_42482099

Usuwanie śladów krwi, płynów oraz odpadków organicznych, sprzątanie po zmarłym.

Nasze działania nie ograniczają się tylko i wyłącznie do oczyszczania powietrza z nie miłych zapachów za pomocą ozonowania. Nasza firma kompleksowo oczyszcza miejsce śmierci ze wszystkich pozostałości po zmarłym sprząta miejsce zgonu.

Zlecone zadanie wykonujemy sumienie i profesjonalnie. Jesteśmy gotowi dostosować się do potrzeb klienta, aby wspomóc go w tej trudnej sytuacji. Współpracujemy z firmami transportowymi, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz klientami indywidualnymi.

tagi: sprzątanie miejsc zgonu, Warszawa, sprzątanie po trupie, Olsztyn, sprzątanie po zgonie, Sopot, dezynfekcja po zgonie, Gdańsk, likwidowanie zapachu po trupie, Gdynia, Sprzątanie po zmarłym, sprzątanie po zgonach, Sprzątanie miejsc śmierci Elbląg, Dezynfekcja mieszkań po zgonie Grudziądz, Firma sprzątająca po zwłokach.