18 listopada 2015

Osuszanie pomieszczeń

Osuszanie pomieszczeń – po zalaniu, suszanie po powodzi.osuszanie

Osuszanie pomieszczeń – W obliczu zalania pomieszczenia najważniejsza jest szybka reakcja i odpowiednia metoda osuszania. Nasza firma posiada najnowocześniejsze urządzenia, które pozwalają w bardzo szybki i efektywny sposób osuszyć wybrane pomieszczenie. Dzięki czemu mamy pewność, że nie zagraża nam żaden grzyb, wirus ani bakterie lub inne mikroorganizmy. Dodatkowym problemem jest również nie estetyczny wygląd zniszczonych ścian, drewna, mebli i innych produktów w domu. Podstawowym miernikiem skuteczności zabiegu osuszania jest czas reakcji im dłuższe oczekiwanie na dokonanie podstawowego zabiegu tym większe szkody materialne poniesiemy w przyszłości. Może to mieć również zły wpływ na nasze zdrowie, a nawet życie.

Po odprowadzeniu zalegającej wody poprzez odpompowanie, należy przystąpić do osuszania, w tym celu wykorzystuje się ekrany wentylacyjne, które posiada nasza firma. Są to bardzo wydajne i efektywne działanie. Dlatego tak wielu zaufało już wiele osób zmagających się z zalaniem, wilgocią i grzybem. Do stałych klientów należą również firmy budowlane, które korzystają z naszych usług w celu przygotowania ścian przed położeniem płyt kartonowo gipsowych czy malowaniem.

To bardzo innowacyjna technika pozwalająca skutecznie pozbyć się problemu.

Nagrzane powietrze ogrzewa ściany, a wytworzona podczas tego procesu para ruchem cyrkulacyjnym zbiera się w osuszaczu. Jest to najbardziej skuteczna metoda osuszania, gdyż woda nie wsiąka w głąb ścian i nie powraca na jego powierzchnię. Dzięki tej metodzie zostaje usunięte zawilgocenie jak i grzyby czy pleśń, które powstają już po 24 godzinach od zalania.

tagi: Osuszanie po zalaniu, Osuszacze Toruń, Osuszanie Gdańsk, Osuszanie Warszawa, osuszanie po powodzi, Firma Gdynia, likwidacja pleśni, suszenie Olsztyn, osuszanie pomieszczeń,